Plná automatizácia úpravy vody

Ku každej vírivke CalderaSpas je možné doplniť plnohodnotný automatický dezinfekčný systém s možnosťou napojenia na internet, kde budete mať cez prehľadnú aplikáciu kompletný prehľad o teplote vody a parametroch vody. Plnohodnotný dávkovací systém sa postará o úpravu všetkých parametrov a zabezpečí dokonalú dezinfekciu a čistotu vody. Dezinfekcia môže byť použitá na báze chlóru s aktívnym meraním obsahu dezinfikantu, alebo na báze kyslíkovej dezinfekcie s časovým dávkovaním dezinfikantu. Podmienkou inštalácie dezinfekčného systému je uloženie dávkovacieho zariadenia v dostupnej vzdialenosti a v nepremŕzajúcom priestore (šachta, priľahlá budova,..). Pre konzultáciu nás kontaktujte.

ASIN AQUA Oxygen

ASIN AQUA Oxygen

ASIN AQUA Home

ASIN AQUA Home

Pri objednávke dávkovacieho zariadenia spolu s vírivkou inštalácia automatického dávkovača zadarmo.

Poloautomatická dezinfekcia SpaFrog a OZONÁTOR

Caldera FROG™

Integrovaný FROG systém starostlivosti o vodu

Základom je vo vírivkách Caldera FROG™ systém pre ošetrenie vody, ktorý pracuje na báze brómu a je optimalizovaný pre ošetrenie teplej vody. Tento systém je integrovaný do obehového systému vírivky, kde pracuje nepretržito. Jednoduchšie ako merať prípravky je vymeniť patrón, ktorý vydrží týždne až mesiace. Patrón nastavíte v závislosti na používaní vírivky. Bróm je šetrnejší ku koži a FROG systém vyžaduje menej chemikálií.

Špičkový Monarch™ CD Ozone System

Špičkový Monarch™ CD Ozone System

Náš Monarch™ CD Ozone System dezinfikuje vodu zmiešavaním vody s koncentrovaným ozónom. Monarch CD Ozone System je v základnej výbave vírivek CalderaSpas rady Utopia™ a Paradise™. Ako doplnok je dostupný aj pre vírivky séria Vacanza™

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Poslať dopytPoslať dopyt

Stiahnite si katalóg

Jednoducho kliknite na tlačítko a prezrite si luxusné vírivky CalderaSpas.

Zobraziť katalógZobraziť katalóg