Príslušenstvo

Základ, ktorý každá vírivka potrebuje

Voliteľný/príplatkový zdvihák krytu je zásadným príslušenstvom, ktoré chráni vírivku, kryt a vaše investície. Je navrhnutý tak, že umožňuje jednej osobe bez námahy zložiť kryt tam a späť, zdvihák vám to uľahčuje, aby ste boli vo vírivke rýchlo a užívali si všetky výhody počas denného 20-minútového kúpania.

Bez zdviháka by sa mohol kryt poškodiť pri tom, ako ho budete dávať hore a dolu. Táto škoda môže mať vplyv na energetickú účinnosť krytu a stálo by to peniaze za účty na energiu. A neoficiálne dôkazy ukazujú, že budete mať tendenciu používať vírivku oveľa menej, keď je skladanie krytu ťažké a časovo náročné.

Navrhnutý tak, aby hladko integroval s vírivkami Caldera® spas, ponúkame štyri možnosti pre zdviháky krytu ProLift™, ktoré chránia kryt a ľahko sa používajú. Porozprávajte sa s vašim predajcom, aby ste videli, ktorý je pre váš model ten pravý a ktorý je pravý pre vaše potreby.

Krytie ProLift

Krytie ProLift

ProLift™ je pripevnený na kryte a obklade a má vstavaný bezpečnostný zámok. Požaduje 36 cm priestor (nie je dostupný pre vírivky série Utopia™)

Krytie ProLift II

Krytie ProLift II

ProLift™ II používa len jeden pneumatický tlmič pre hladkú prevádzku. Vyžaduje voľný priestor 61 cm.

Krytie ProLift III

Krytie ProLift III

Náš najlepší zdvihák ProLift™ III má dva pneumatické tlmiče na hladkú a tichú prevádzku. Je potrebného veľmi málo úsilia na odstránenie alebo vymenenie krytu, dokonca aj na väčších modeloch vírivky, pretože tlmiče spravia ťažkú prácu. Vyžaduje voľný priestor 61 cm.


Krytie ProLift IV

Krytie ProLift IV

Pre terasy, altány alebo na iných miestach, kde je iba malý a obmedzený priestor ProLift™ IV umožňuje umiestniť kryt zvisle hneď za vírivkou. Vyžaduje iba 18 cm priestoru.

Slnečník

Slnečník

Chráňte sa pred priamym slnečným svetlom alebo dažďom s našim veľkým 3 m slnečníkom. Baldachýn sa otáča, aby zakrýval vírivku alebo terasu. Pre bezpečnosť a stabilitu je základňa zasunutá pod vírivou vaňou. Baldachýn je dostupný v krèmovej alebo námorníckej farbe.

Madlo

Madlo

Naše madlo je ideálne pre deti, seniorov alebo hocikoho, kto sa potrebuje cítiť viac bezpečne pri vstupe alebo vystupovaní z vírivej vane. Základová doska skĺzne bezpečne pod kabinet vírivky kvôli stabilite a zakryvené jadro je pre vstup alebo výstup. Pre zvýšenie bezpečnosti je madlo osvetlené LED svetlom.

Schody Avante

Tieto dvojstupňové schody spájajú Avante™kabinet do každého počasia s modelmi Utopie™. Dostupné v Slate, Sand a Brownstone.

Avante schody Slate

Slate

Avante schody Brownstone

Brownstone

Avante schody Sand

Sand

Schody EcoTech

Odolné EcoTech™ schody sú vyrobené z rovnakého materiálu ako vírivkový vonkajší obklad EcoTech. Dostupné v Coastal Grey, Espresso a Teak.

EcoTech schody Coastal Gray

Coastal Gray

EcoTech schody Espresso

Espresso

EcoTech schody Teak

Teak

Schody Polymérové

Tieto ekonomické schody sú odolné, ľahké a sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Dostupné v Coastal Grey, Espresso a Teak.

Polymérové schody Coastal Gray

Coastal Gray

Polymérové schody Espresso

Espresso

Polymérové schody Teak

Teak

Wireless music

Nič viac nezvýši vašu relaxáciu ako vysoko kvalitný zvuk

Pridajte hudbu do akejkoľvek vírivky Caldera

Hudba má schopnosť zvýšiť alebo vytvoriť takmer akúkoľvek náladu.

Pre ideálne nastavenie vo vani alebo v okolí vírivej vane, je dôležité mať navrhnuté komponenty umožňujúce poskytovať vysoko kvalitný zvuk v mokrom a vonkajšom prostredí. Ponúkame celý rad integrovaných hudobných možností, takže si môžete nájsť zábavný systém, ktorý pracujepre vás najlepšie.

Ak milujete relax pri hudbe, uistite sa, že objednávate vírivú vaňu Caldera® Spas s integrovanými reproduktormi, ktoré sú inštalované a premyslene umiestnené v akrylátovom kryte vírivky pre lepší kvalitný zvuk. Aktualizujte si svoj systém s vnútorne namontovaným subwooferom pre posilnenie nízkych basov a hlasitosti. Každý Caldera Wireless Zvukový Systém vám umožní nastaviť hlasitosť, basy, výšky a vyváženie z ovládania vírivky.

Wireless zvukový systém s Bluetooth technológiou

Naše Bluetooth®hudobné možnosti zvyšujú zážitok z hudby a pomôžu vám uvoľniť sa, keď relaxujete alebo si užívate masáž pre unavené svaly. Púšťajte hudbu naživo alebo z vlastnej hudobnej knižnice.

Série reproduktorov

Séria Utopia™

Modely Utopia obsahujú tri, alebo štyri páry 2.5 cm vodeodolných reproduktorov, ktoré obklopujú tvarované vankúše opierky hlavy. Reproduktory vytvárajú robustný, kvalitný zvuk, ktorý je riešený systémom Wireless s Bluetooth Technológiou, rovnako ako samostatný subwoofer.

Séria Paradise™

Naša hudobná rada vírivých vaní série Paradise zahŕňa integrované 9 cm vodeodolné reproduktory. Tieto elegantné reproduktory sú premyslene umiestnené kvôli skvelej kvalite hudby. Sú tiež vybavené Wireless zvukovým systémom s Bluetooth Technológiou a oddeleným subwooferom.

Séria Vacanza™

Väčšina modelov Vacanza môže byť objednaných s Wireless zvukovým systémom s Bluetooth Technológiou vrátane dobre umiestnených reproduktorov, aby posilnili váš zážitok z vírivky. Oddelený subwoofer môže byť pridaný voliteľne.

Vysoko kvalitný zvuk

CoolZone

Získajte viac využitím vírivky počas horúcich letných mesiacov

Zatiaľ čo veľa užívateľov vírivých vaní preferuje udržiavať teplú vodu po celý rok, niektorí ľudia chcú počas leta schladiť. Teraz Caldera® Spas ponúka spôsob schladenia a získania viac z využitia vírivej vane počas týchto mesiacov. S príplatkovým CoolZone™ chladiacim systémom môže vaša Caldera Spas vírivka robiť oboje, ochladzovať a ohrievať vodu, niečo, čo pri väčšine vírivých vaní nie je možné. Pracuje podobne ako klimatizačné jednotky, ochladzovaním vody vo vírivke až k hodnote 16°C. A keď ste pripravení znovu zohriať vodu, systém pracuje s vírivkovým ohrievačom, aby efektívne navýšil teplotu vody už za pár hodín.

CoolZone

CoolZone musí byť inštalovaný vašim predajcom v spojení s licencovaným HVAC servisným technikom.

Energetická účinnosť

CoolZone chladiaci systém je vysoko účinný a môže zlepšiť využitie energie počas bežnej prevádzky, pretože môže redukovať množstvo času, ktoré potrebuje ohrievač na spustenie. V priebehu času môže znížiť prevádzkové náklady a šetriť vaše peniaze*.

Terapeutické výhody

Chladné namáčanie môže pomôcť regenerácii svalov tým, že zníži opuchy spôsobené pri náročnom tréningu. Keď opustíte vodu, svaly sa zahrejú, prinesú okysličenú krv späť, aby pomohla svalom sa zotaviť. Neskôr môže CoolZone systém zvýšiť teplotu vody, aby poskytol výhody ponárania sa do teplej vody, čo prinesie viac okysličenej krvi do tkanív, a na zvýšenie flexibility.

Rodinné výhody

Vírivé vane môžu zvýšiť komunikáciu s rodinou strávením viac spoločného času a bez rozptyľovania. Vytvorením chladného úniku počas horúcich letných dní, sa môže vírivka Caldera stať skvelým miestom pre rodinné stretnutia, vychladnutie a relax**.


Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Poslať dopytPoslať dopyt

Stiahnite si katalóg

Jednoducho kliknite na tlačítko a prezrite si luxusné vírivky CalderaSpas.

Zobraziť katalógZobraziť katalóg