Transformujte Myseľ, Telo, Ducha

Existujú značné výhody spojené s ponáraním do teplej vody a často sme počuli o mnohých z nich od iných užívateľov vírivých vaní. 20 minútová skúsenosť môže zmeniť váš názor každý deň, takže máte čas premýšľať, hlboko relaxovať, upokojiť myšlienky a načerpať novú energiu. Poskytuje resetovacie tlačidlo, ktoré môžete každý deň stlačiť, a ktoré vám umožní premeniť telo, myseľ a ducha.

Ako nadšenci vírivých vaní, v Caldera® Spas veríme, že tieto účinky sú rovnako dôležité vo wellnesse v porovnaní s neuveriteľnými fyzickými výhodami, ktoré vírivé vane poskytujú.

Prečo 20 minút na ktorých záleží

Transformačné účinky teplej vody sa používali po storočia. S našim zameraním na zvyšovanie výhod samostarostlivosti víriviek cez starostlivý návrh a konštrukciu, môžu vírivé vane Caldera® Spas dosiahnuť viac, ako kedykoľvek predtým.

Podporuje regeneráciu svalu a jeho hojenie

Teplá vodná masáž vo vírivke podporuje hojenie tým, že zvýši cirkuláciu, prináša živiny, aby pomohli bunkám a tkanivám v regenerácii. Podľa knihy Komplexná vodná terapia od odborníkov v obore Dr. Bruce Beckera a Dr. Andrew Colea, je ponorenie do teplej vody "jedinečným prostredím pre hojenie", ktoré môže viesť k dočasnej úľave od bolesti svalov.

Znižuje stres

Negatívne účinky stresu sú dobre zdokumentované. Čas strávený vo vírivej vani vám dovoľuje vyčistiť myseľ, hlboko zrelaxovať a naštartovať každý deň s čerstvým, pozitívnym náhľadom.

Zmierňuje bolesti kĺbov

Čas strávený vo vírivej vani vytvára užitočné prostredie pre zmiernenie bolesti kĺbov a stuhnutosť. Kým vztlak vody znižuje namáhanie kĺbov a svalov, teplá voda masážou zvyšuje cirkuláciu krvi, uvoľňuje svaly, väzy a šľachy a stimuluje uvoľnenie endorfínov, pre telo prirodzený liek proti bolesti.

Zlepšuje krvný obeh

Vo vírivej vani, teplota tela narastá a cievy sa rozťahujú, zlepšujú krvný obeh, aby priniesli živiny a kyslík. Otvorenie pórov a uvoľnenie vlhkosti ako čistiaci mechanizmus buniek.

Buduje vzťahy

Čas strávený vo vírivej vani môže podporovať úprimnú komunikáciu medzi vami a priateľmi alebo členmi rodiny bez rozptyľovania.

Galéria


Rýchle 20-30 minútové zdriemnutie počas dňa môže pomôcť zlepšiť učenie, pamäť a kreatívne myslenie. Výskumníci z Harvardu tvrdia, že takéto zdriemnutie môže pomôcť efektívnejšie vyriešiť problémy a oddeliť dôležité informácie od menej relevantných. Ale viac ako 20-30 minút môže vyvolať pocit omámenia. Nepoužívajte zdriemnutie ako alternatívu pre kratší nočný spánok. Dobrý nočný spánok v spojení s občasným zdriemnutím prináša najlepšie výsledky.

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Poslať dopytPoslať dopyt

Stiahnite si katalóg

Jednoducho kliknite na tlačítko a prezrite si luxusné vírivky CalderaSpas.

Zobraziť katalógZobraziť katalóg