Monitorujte a ovládajte vašu vírivku odkiaľkoľvek na svete

S napojením na ™ Diaľkový vírivkový monitorovací systém, môžete vy aj váš predajca monitorovať status vašej vírivej vane skoro odvšadiaľ na svete použitím telefónu alebo tabletu.

Systém poskytuje informácie v reálnom čase a kontrolu funkcii vírivky. S obsluhou VirtualValet™ a predplatenou službou, môže váš predajca dostávať upozornenia zo systému a reagovať, keď sa objavia problémy.

Napájacia predplatená služba uľahčuje udržiavať vašu vírivku, keď ste preč. Špeciálne je to vhodné pre vírivky v rekreačnom dome alebo chate, alebo to pomáha častým cestovateľom monitorovať vírivku odkiaľkoľvek.

Napojenie ponúka viac ako len informácie a včasné upozornenia, keď sa vyskytne problém. Tiež umožňuje ovládať vybrané kúpeľné funkcie na diaľku.

Najlepšie zo všetkého je, že Napojenie vám dáva pokoj v mysli, že vaša vírivka funguje správne a bude servisovaná v prípade potreby. Napájací vzdialený monitorovací systém vírivky je dostupný ako voliteľná doplnková možnosť na všetkých modeloch Caldera® víriviek.

Monitorovanie

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Poslať dopytPoslať dopyt

Stiahnite si katalóg

Jednoducho kliknite na tlačítko a prezrite si luxusné vírivky CalderaSpas.

Zobraziť katalógZobraziť katalóg