My vytvárame Vírivky so zameraním na Komfort, Dizajn a Výkon

Naše spoľahlivé, vysoko výkonné vírivky sú navrhnuté pre pohodlie, efektívne využívanie energie a ľahkú údržbu, takže sa môžete sústrediť na časté potešenie z nich. Všetky funkcie, od účinnosti kúrenia až po žiaru z LED osvetlenia pre všestranné prúdy vody, sú vytvorené s touto myšlienkou.

Odlišnosti Caldery® sú v detailoch. Veríme, že po tom, čo ste zažili úplne pohodlie™, výkon a štýl vašej Caldera vírivky, budete chcieť, aby to všetko bolo súčasťou vašej každodennej pohody.

  • Dedičstvo dôvery

    Caldera® Spas bola založená v roku 1976 a je jedným z najviac oslovovaných a dôveryhodných kúpeľných značiek na svete. Calderu vyrába spoločnosť Watkins Wellness - globálny priemyselný líder, ktorý vyrobil viac ako milión vírivých vaní.

  • Zabezpečenie kvality

    Zaviazali sme sa k najvyššej úrovni od presného dielenského spracovania pod prísnou kontrolou kvality a testovania, má každá vírivka Caldera preskúmanú formu, funkcie, uloženie a dokončenie pred tým, než je pripravená pre vás.

Vírivky CalderaSpas

Vírivky Caldera sú uznávané v celom odvetví priemyslu pre ich výkon, kvalitu a spokojnosť zákazníka. Posledné ocenenia a uznanie patrí postupne menovaným Spotrebiteľským výberom pre® “Najlepšiu Kúpu” pre Sériu Paradise™ model Martinique™ a dosiahnutie deväť po sebe idúcich osvedčení pre excelentnosť v oblasti spokojnosti zákazníkov od skupiny spotrebiteľov SpaSearch.

Záruka pohodlia

Záruka pohodlia

Pohodlie je základným prvkom v našich vírivkách. Hlboké a komfortné sedadlá a efektné vyvýšenia pre nohy Foot Ridge ™vám pomôžu zostať uvoľnený a pohodlne sedieť, aj keď sa tešíte zo silných prúdov vody. Dokonale umiestnené masáže rozpustia vaše napätie. Aj tichý šum prúdiacej vody zvyšuje komfort uvoľnenia.

ViacViac
Záruka dizajnu

Záruka dizajnu

Vyrábame každý detail vírivky na prebudenie zmyslov. Od bohatého výberu farieb našich tvarovaných sedadiel, po každý ďalší prvok, ktorý má upokojiť a potešiť.

ViacViac
Záruka výkonu

Záruka výkonu

Ak chcete získať čo najviac z vírivky, je potrebné pracovať na trvalo vysokej úrovni. Každá Caldera vírivka je navrhnutá a postavená s najprísnejším dôrazom na kvalitu a účinnosť. Náš záväzok je zárukou spoľahlivosti, energeticky efektívneho výkonu pre roky bezstarostného používania vírivky.

ViacViac

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Poslať dopytPoslať dopyt

Stiahnite si katalóg

Jednoducho kliknite na tlačítko a prezrite si luxusné vírivky CalderaSpas.

Zobraziť katalógZobraziť katalóg