Základ, ktorý každá vírivka potrebuje

Voliteľný/príplatkový zdvihák krytu je zásadným príslušenstvom, ktoré chráni vírivku, kryt a vaše investície. Je navrhnutý tak, že umožňuje jednej osobe bez námahy zložiť kryt tam a späť, zdvihák vám to uľahčuje, aby ste boli vo vírivke rýchlo a užívali si všetky výhody počas denného 20-minútového kúpania.

Bez zdviháka by sa mohol kryt poškodiť pri tom, ako ho budete dávať hore a dolu. Táto škoda môže mať vplyv na energetickú účinnosť krytu a stálo by to peniaze za účty na energiu. A neoficiálne dôkazy ukazujú, že budete mať tendenciu používať vírivku oveľa menej, keď je skladanie krytu ťažké a časovo náročné.

Navrhnutý tak, aby hladko integroval s vírivkami Caldera® spas, ponúkame štyri možnosti pre zdviháky krytu ProLift™, ktoré chránia kryt a ľahko sa používajú. Porozprávajte sa s vašim predajcom, aby ste videli, ktorý je pre váš model ten pravý a ktorý je pravý pre vaše potreby.

Krytie ProLift

Krytie ProLift

ProLift™ je pripevnený na kryte a obklade a má vstavaný bezpečnostný zámok. Požaduje 36 cm priestor (nie je dostupný pre vírivky série Utopia™)

Krytie ProLift II

Krytie ProLift II

ProLift™ II používa len jeden pneumatický tlmič pre hladkú prevádzku. Vyžaduje voľný priestor 61 cm.

Krytie ProLift III

Krytie ProLift III

Náš najlepší zdvihák ProLift™ III má dva pneumatické tlmiče na hladkú a tichú prevádzku. Je potrebného veľmi málo úsilia na odstránenie alebo vymenenie krytu, dokonca aj na väčších modeloch vírivky, pretože tlmiče spravia ťažkú prácu. Vyžaduje voľný priestor 61 cm.


Krytie ProLift IV

Krytie ProLift IV

Pre terasy, altány alebo na iných miestach, kde je iba malý a obmedzený priestor ProLift™ IV umožňuje umiestniť kryt zvisle hneď za vírivkou. Vyžaduje iba 18 cm priestoru.

Slnečník

Slnečník

Chráňte sa pred priamym slnečným svetlom alebo dažďom s našim veľkým 3 m slnečníkom. Baldachýn sa otáča, aby zakrýval vírivku alebo terasu. Pre bezpečnosť a stabilitu je základňa zasunutá pod vírivou vaňou. Baldachýn je dostupný v krèmovej alebo námorníckej farbe.

Madlo

Madlo

Naše madlo je ideálne pre deti, seniorov alebo hocikoho, kto sa potrebuje cítiť viac bezpečne pri vstupe alebo vystupovaní z vírivej vane. Základová doska skĺzne bezpečne pod kabinet vírivky kvôli stabilite a zakryvené jadro je pre vstup alebo výstup. Pre zvýšenie bezpečnosti je madlo osvetlené LED svetlom.

Schody Avante

Tieto dvojstupňové schody spájajú Avante™kabinet do každého počasia s modelmi Utopie™. Dostupné v Slate, Sand a Brownstone.

Avante schody Slate

Slate

Avante schody Brownstone

Brownstone

Avante schody Sand

Sand

Schody EcoTech

Odolné EcoTech™ schody sú vyrobené z rovnakého materiálu ako vírivkový vonkajší obklad EcoTech. Dostupné v Coastal Grey, Espresso a Teak.

EcoTech schody Coastal Gray

Coastal Gray

EcoTech schody Espresso

Espresso

EcoTech schody Teak

Teak

Schody Polymérové

Tieto ekonomické schody sú odolné, ľahké a sú vyrobené z recyklovaných materiálov. Dostupné v Coastal Grey, Espresso a Teak.

Polymérové schody Coastal Gray

Coastal Gray

Polymérové schody Espresso

Espresso

Polymérové schody Teak

Teak


Hľadáte prírodné metódy pre zníženie zápalu? Prírodné protizápalové prostriedky s pôsobivým výsledkom zahŕňajú džús z čiernej čerešne, kurkumu a dokonca aj škoricu. Jednoducho viac detailov online. Ako vždy, konzultujte s vašim doktorom pred prijatím akéhokoľvek doplnkového zdravotného plánu.

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Poslať dopytPoslať dopyt

Stiahnite si katalóg

Jednoducho kliknite na tlačítko a prezrite si luxusné vírivky CalderaSpas.

Zobraziť katalógZobraziť katalóg