Získajte viac využitím vírivky počas horúcich letných mesiacov

Zatiaľ čo veľa užívateľov vírivých vaní preferuje udržiavať teplú vodu po celý rok, niektorí ľudia chcú počas leta schladiť. Teraz Caldera® Spas ponúka spôsob schladenia a získania viac z využitia vírivej vane počas týchto mesiacov. S príplatkovým CoolZone™ chladiacim systémom môže vaša Caldera Spas vírivka robiť oboje, ochladzovať a ohrievať vodu, niečo, čo pri väčšine vírivých vaní nie je možné. Pracuje podobne ako klimatizačné jednotky, ochladzovaním vody vo vírivke až k hodnote 16°C. A keď ste pripravení znovu zohriať vodu, systém pracuje s vírivkovým ohrievačom, aby efektívne navýšil teplotu vody už za pár hodín.

CoolZone

CoolZone musí byť inštalovaný vašim predajcom v spojení s licencovaným HVAC servisným technikom.

Energetická účinnosť

CoolZone chladiaci systém je vysoko účinný a môže zlepšiť využitie energie počas bežnej prevádzky, pretože môže redukovať množstvo času, ktoré potrebuje ohrievač na spustenie. V priebehu času môže znížiť prevádzkové náklady a šetriť vaše peniaze*.

Terapeutické výhody

Chladné namáčanie môže pomôcť regenerácii svalov tým, že zníži opuchy spôsobené pri náročnom tréningu. Keď opustíte vodu, svaly sa zahrejú, prinesú okysličenú krv späť, aby pomohla svalom sa zotaviť. Neskôr môže CoolZone systém zvýšiť teplotu vody, aby poskytol výhody ponárania sa do teplej vody, čo prinesie viac okysličenej krvi do tkanív, a na zvýšenie flexibility.

Rodinné výhody

Vírivé vane môžu zvýšiť komunikáciu s rodinou strávením viac spoločného času a bez rozptyľovania. Vytvorením chladného úniku počas horúcich letných dní, sa môže vírivka Caldera stať skvelým miestom pre rodinné stretnutia, vychladnutie a relax**.

Vyžiadajte si cenovú ponuku!

Poslať dopytPoslať dopyt

Stiahnite si katalóg

Jednoducho kliknite na tlačítko a prezrite si luxusné vírivky CalderaSpas.

Zobraziť katalógZobraziť katalóg